BLI STØTTEMEDLEM I SK SPEED

Støtt ditt lokale idrettslag og bli støttemedlem i SK Speed!

Vis din støtte


Som støttemedlem kan du benytte deg av våre medlemsfordeler.

Klubben.no
Hos Klubben.no får du 20% rabatt på badedrakter, badebukser og svømmeutstyr ved bruk av koden «skspeed24».

Torshov Sport
SK Speed samarbeider med Torshov Sport om klubbkolleksjonen. Ved fellesbestillinger fra klubben får du som medlem 25% rabatt. Ved kjøp i butikk- og webshop får du 15% rabatt. *Trykk på plaggene kommer i tillegg.

Myoklinikken
SK Speed samarbeider med Myoklinikken som bistår oss med faglig oppfølging og utvikling innen rehab og prehab. Som medlem i SK Speed får du 40% avslag på undersøkelse, 20% på oppfølging og ultralyd. For å benytte deg av rabatten, send send meg en mail til kari@sk-speed.no, så gir hun deg en bekreftelse på at du er ansatt eller medlem.