PÅMELDINGEN TIL SVØMMEKURS ÅPNER ONSDAG 16.09 KLOKKEN 17.00

Det er med den største glede vi endelig kan ønske alle velkommen tilbake til svømmekurs hos oss!

Oppstart for hval, skilpadde, pingvin, selunge, sel og sjøløve starter i dag, onsdag 16.09 klokken 17.00 på tryggivann.no Her velger du «SK Speed» som klubb og den opplæringstypen/nivået du ønsker, og vil klokken 17.00 se alle alternativene. Her er det førstemann til mølla for å sikre seg en plass. Disse kursene starter i uke 41, uken etter Osloskolens høstferie.

Dersom du mot formodning ikke skulle finne et alternativ som passer, kan du melde barnet på venteliste og i kommentarfeltet presisere hvilken dag/tid dere ønsker. Du vil motta tilbud på mail straks vi har en ledig plass på ønsket basseng/dag/tid. Vi henter inn nye deltakere fra ventelistene hver måned. Mer info om våre svømmekurs finner du her.

Vi ønsker alle velkommen tilbake og håper vi ses til oppstart i uke 41! 🙂