VI SØKER INSTRUKTØRER TIL DAG- OG KVELDSTIDSARBEID

SK Speed søker deg som ønsker en givende, morsom og fleksibel deltidsjobb på dag og/eller kveldstid! Vi er på utkikk etter deg som liker å jobbe med barn og som ønsker å bidra til å gjøre barn svømmedyktige.

Du vil være å planlegge og gjennomføre svømmeopplæring med barn i alder fra 4-10 år på Nordtvet, Romsås og Linderud bad. Du vil få grundig opplæring og utdanning innen svømmeopplæring i regi av SK Speed. Du trenger ikke å ha drevet med konkurransesvømming selv. Alle starter på vikarbasis og har mulighet til å ta faste oppdrag på sikt.

Kvalifikasjoner kveldstid
– Fylt 15 år
– Fleksibel
– Positiv og engasjert
– Utadvendt og kommuniserer godt med mennesker i alle aldre
– Ha gode samarbeidsevner
– Strukturert og ansvarsfull

Kvalifikasjoner dagtid
– Fylt 18 år
– Fleksibel
– Positiv og engasjert
– Utadvendt og kommuniserer godt med mennesker i alle aldre
– Ha gode samarbeidsevner
– Strukturert og ansvarsfull

SK Speed kan tilby
– Et trivelig arbeidsmiljø
– Faglige utfordringer
– Konkurransedyktig lønn
– Arbeid med mening

Høres dette interessant ut? Send CV og søknad til Nora, nora.overas@sk-speed.no i dag og bli en del av vårt herlige instruktørteam!