SK SPEED – STOLT MEDARRANGØR AV INSTRUKTØRKONFERANSEN

Helgen 8.-9 februar arrangerer vi Instruktørkonferansen 2020 sammen med våre gode kollegaer i Lambertseter SK, Oi Svømming, Triton Lillestrøm, Aker SK og Bærumsvømmerne.

I 2019 arrangerte vi Norges første instruktørkonferanse som gikk over en dag på Thon Hotel Oslofjord i Asker. Konferansen ble en suksess med rundt 180 påmeldte instruktører fra hele landet. Vi avsluttet konferansen med å be deltakerne om tilbakemeldinger, og et av instruktørenes største ønsker for neste konferanse var å utvide til to dager. Vi hørte på tilbakemeldingene og kjører i år en to dagers konferanse fullspekket av workshops, foredrag, mingling, god mat og underholdning.

Om litt over to uker ønsker vi 220 instruktører fra 35 klubber velkommen til Instruktørkonferansen 2020 på Thon Hotel Arena i Lillestrøm!

Nysgjerrig på instruktørkonferansen? Mer informasjon finner du på
instruktorkonferansen.com/