LEDIG STILLING – SVØMMEINSTRUKTØR

SK Speed søker deg som ønsker en givende, morsom og fleksibel deltidsjobb på dagtid! Stillingen er timebasert og vi ønsker oppstart i august/september. Vi er på utkikk etter deg som liker å jobbe med barn og som ønsker å bidra til å gjøre barn svømmedyktige. For å søke på stillingen må du ha fylt 16 år og vi ser helst at du har erfaring med å jobbe med barn. I hovedsak er det snakk om 2-3 økter i uken. Hver økt varer 2-4 timer. Det er og mulig å få mer arbeid på sikt, og mulighet for sommerjobb. Jobben er perfekt for deg som ønsker å bygge kompetanse ved siden av lærer- og barnehagestudier.

Personen som ansettes vil være å planlegge og gjennomføre kurs med barn i alder fra 4-10 år. Du vil få grundig opplæring og utdanning innen svømmeopplæring i regi av SK Speed.

Kvalifikasjoner:
– Må ha fylt 18 år
– Fleksibel
– Positiv og engasjert
– Utadvendt og kommuniserer godt med mennesker i alle aldre
– Ha gode samarbeidsevner
– Strukturert og ansvarsfull

Arbeidstid og sted: 
– Arbeidssted kan variere ettersom vi har kurs i flere bassenger, men alle bassengene ligger i Oslo.
– To til tre vakter per uke

SK Speed kan tilby:
– Et trivelig arbeidsmiljø
– Faglige utfordringer
– Konkurransedyktig lønn
– Arbeid med mening

Høres dette interessant ut? Send CV og søknad til Nora, nora.overas@sk-speed.no i dag og bli en del av vårt herlige instruktørteam!