ENDRING I ORGANISERINGEN AV SVØMMEKURSENE HØSTEN 2019

Vi har nå åpnet påmeldingen til høstens svømmekurs med oppstart i august. Til høsten gjør vi endringer i organiseringen av kursavdeling der vi går over fra kursrunder (9 uker) med nettbetaling, til kontinuerlige kurs med månedsfakturering. Endringen gjelder følgende kurstyper: Hval, Skilpadde, Pingvin, Selunge, Sel, Sjøløve, Delfin og Hai. Dette blir spennende og vi gleder oss til å sette igang! Les mer om hvilke endringer vi gjør og hvorfor her:

Dere som har vært med på vårens kursrunde har fått anbefalt nivå, du finner det ved å logge på din bruker på tryggivann.no, gå til «mine kurs» og velg kurset barnet sist gikk på. Her finner du påmeldingen til høstens svømmekurs:
https://www.tryggivann.no/viskurs.aspx?arr=55

Med det takker vi for en fin sesongavslutning og håper vi ser deg til høsten! 🙂