PÅMELDINGSFRIST OBOS REKRUTT 30. JANUAR OG UTSTYRSBESTILLING

Minner om at det er frist for å melde seg på OBOS Rekrutt i dag, se invitasjon obos rekrutt 2019. Delfin, Hai og Ungdom 3 deltar gratis på dette stevnet. I den anledning har vi også tilbud på utstyr som badehette, svømmebriller, logo t-skjorte og logo-shorts til trivelige priser. Bestilling av varer sendes til nigar.mustafayeva@sk-speed.no senest mandag 4. januar. Skriv ned barnets navn, vare (evt størrelse/farge) og antall. Betaling gjøres på forhånd med Vipps, info om dette får du av Nigar når du sender inn din bestilling. Alle varer og priser kan du se her: Utstyrstilbud OBOS Rekrutt 2019 
Varene pakkes og kan hentes i shoppen på Nordtvet bad 9. februar fra klokken 08.00.

Velkommen til OBOS Rekrutt og lykke til til alle svømmere! 🙂