Vi inviterer til åpen dag på Nordtvet bad

ÅPEN DAG SØNDAG 27 AUGUST FRA 16.00 TIL 18.00 PÅ NORDTVET BAD

Det er plass både for lek og moro, ren vanntilvenning, dykkeøvelser, samt svømme- og stuptrening. Våre svømmeinstruktører er der og ønsker du eller barnet ditt noen tips og råd kan vi svare på det meste fra nybegynnernivå og oppover til rene svømmetekniske spørsmål. Badet deles opp i soner så alle skal føle seg komfortable og trygge. Vi vil gjerne informere litt om den flotte idretten vår og svømmere vil vise de ulike stilartene innen svømming. De som skal melde seg på svømmekurs til høsten, men er usikre på nivå og/eller trenger hjelp med påmeldingen vil få hjelp til det på stedet .

Alt du trenger å ta med deg er badetøy og godt humør så skal vi prøve å fikse resten. For de som lurer, tilbudet er gratis. Ved stor pågang vil barna prioriteres i bassenget. Håper vi ser dere til en hyggelig stund i hallen!