Treningssamling i høstferien

 I høstferien blir det treningssamling i kjente omgivelser, nemlig på Nordtvet, Romsås og Tøyen. Dette er et tilbud som gis til alle i A, B, C og D-gruppa. Hai/Delfin-gruppene har trening til ordinære tider.  

Høstferien er en utmerket mulighet til å få skikkelig kvalitetstrening. Vi kan trene flere økter enn vanlig og ikke minst er det lettere å restituere seg når man slipper å gå på skolen. Det er viktig at alle som kan griper denne muligheten til ekstra trening, og dere kan være sikker på at det gjør alle konkurrentene deres også. Så skal vi henge med er det bare en ting som gjelder: Møt opp på trening! 

Treningstider: 

  Man Tirs Ons Tors Fre Lør Søn
Morgentrening Romsås 08-10 Romsås 08-10 Romsås 08-10 Romsås 08-10   Tøyen 08-10  
Kveldstrening Romsås 17-19 Som vanlig Som vanlig Som vanlig Som vanlig Tøyen 16-18 Nordtvet 18-20

NB: Oppmøte til landtrening er som vanlig en halv time før vi går i vannet. På morgentreningene kjører vi ikke landtrening, men alle skal være klar til å hoppe uti kl 08.

VELKOMMEN TIL EN BANEBRYTENDE TRENINGSUKE!