Nye hjemmesider

logo2Velkommen til SK Speeds nye hjemmesider! Etter årelange studier og mye komitearbeid, har vi endelig fått publisert de nye hjemmesidene våre. Vi retter en særlig takk til Stian Evja som har vært avgjørende for utviklingen av sidene.

Det vil fortsatt ta litt tid før alt er på plass og slik det skal være. Vi har imidlertid valgt å igangsette de nye sidene og fortsette arbeidet med utviklingen samtidig. (På samme måte som de store datavareprodusentene, med andre ord, som også lar kundene stå for det meste av produktutviklingen. Hos oss slipper du imidlertid å betale for programvarene.) Det vil også fortsatt ta tid før vi har fått lært opp hele staben i de nye rutiner. I mellomtiden håper vi at våre brukere sender oss meldinger om hva som fungerer og ikke fungerer. Etterhvert vil vi også igangsette mulighene for å registrere seg med brukernavn og passord, slik at din opplevelse av Speed kan bli enda mer individalt tilpasset.